Arguvandan

Diş Hekimliği Fakültesinden Nasıl Randevu Alınır

COVID-19 salgını nedeniyle insanlık büyük tehditlerden kendilerini korumak için bilimsel olarak bir çok tedbirler aldılar. Hasta olan insanlar, hastaneye zamanında gidemediler teşhis ve tedavilerini geciktirdiler. Sağlık kurumları, hastaneler ve aile sağlık merkezleri kurumlarını ayakta tutmak, hastalarını ve personellerini pandemiden  korumak için randevu sistemine geçtiler.  COVİD-19 salgını her tür sağlık kurumunu etkilediği gibi diş hastanelerini ve Diş Hekimliği Fakültelerinde muayene olmak isteyenleri ciddi oranda etkiledi.  Hastalar randevu sistemi ile kabul edilmeye başlandı.  Randevular daha çok internet üzerinden online olarak verildiği için hastaların sorunlarını anlatacak muhatap bulmakta sıkıntı çekiyorlardı. Her şeyin bir püf noktası olduğu gibi Online randevu almanın da püf noktaları mevcuttur.

Diş Hekimliği Fakültesi internet sitesinde Online Randevu kutucuğu tıklanmalı
Diş Hekimliği Fakültesi internet sitesinde Online Randevu kutucuğu tıklanmalı

Fakültenin Hasta Hakları biriminden aldığımız bilgiye göre Online randevu almak için her gün gece saat 24.00’den sonra Diş Hekimliği Fakültesinin (https://www.inonu.edu.tr/dishekimligi/ ) internet sitesinden aşağıdaki sayfaları takip ederek randevu almak mümkündür

İnternet Randevu Sistemi sayfasının boşlukları doldurulduktan sonra sisteme Giriş yapılmalı
İnternet Randevu Sistemi sayfasının boşlukları doldurulduktan sonra sisteme Giriş yapılmalı
Diş Hekimliği Fakültesinde gün içerisinde randevu almak istendiğinde çoğunlukla boş randevu saati bulmak mümkün olmamaktadır.
Diş Hekimliği Randevu Bilgileri

Her gün gece saat 24.00 ile 08. 00 saatleri arasında online randevu almak istendiğinde genellikle  randevu alınabilmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir