Arguvandan

Kemal Kılıçdaroğluna Yumurtalı Saldırı

Yurt gezilerinde halkın sorunlarını dile getirmeye devam eden CHP Genel Başkan Kemal Kılçdaroğlu’na dün de Aydın ili Kuşadası ilçesinde yumurtalı saldırı yapıldı. Yapılan saldırıda Kılıçdaroğluna yumurta isabet etmedi.

Saldırıyı yapan kişi daha sonra gözaltına alındı. Saldırıyı yapan kişinin ilçede bir süre esnaflık yaptığı şu anda işsiz olduğu öğrenildi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu konuşmasında şunları ifade etti. “Kimse beni yolumdan geri döndüremez. Bu ülkenin insanlarına güveniyorum. Adalet duygusuna güveniyorum. Hangi baskıyı kururlarsa kursunlar. Milletimiz, bayrağı için vatanı için ne yapması gerekiyorsa yapacaktır. Beraber huzur içinde yaşayacağımız bir Türkiye için mücadele ediyoruz. Ben sorunları dile getirdikçe birileri rahatsız oluyor. ‘Kılıçdaroğlu niye böyle konuşuyor’ diyorlar. Ben alın teri dökenlerin sorunlarını her ortamda her düzlemde dile getireceğim. Sözüm sözdür. Engel olmaya çalışacaklar, engel çıkartacaklar. Başka şeyler yapacaklar ne yaparlarsa yapsınlar mücadele edeceğiz. Çünkü bizim Mustafa Kemal ve onun arkadaşlarına sözümüz var. Güzel Cumhuriyetimizi demokrasiyle taçlandıracağız”

Kemal Kılçdaroğlu konuşması sonunda ilçeden ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir